Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 Desktop Computer Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 27" FHD IPS / W11P (Gray)
| Brand: | LENOVO |
| Category: | AIO Computers |
| Code: | AIOLE00028-2 |
| Stock: | More than 5 |
| Warranty: | 2 years |
Prices are visible only to users! Login
| Type | All-In-One |
| Screen Diagonal | 27" (68,5 cm) |
| Screen Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel Core 5 |
| Processor Description | Intel Core 5 210H 1.60 GHz |
| RAM | 16GB |
| Disk Capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | Ne |
| Graphics | Integrirana |
| Graphics Description | Intel Graphics |
| Optical Drive | Brez |
| Keyboard | UK keyboard + SLO/CRO engraving |
| Brand | LENOVO |
| Condition | NEW |
| Warranty | 2 leti |
Processor Intel Core 5 210H 1.6 GHz (up to 4.8 GHz, 12MB cache)
Display 27" (68.5 cm) IPS FHD, 300nits, anti-glare
Memory 16GB, 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe disk
Integrated Intel Graphics
Operating System Windows 11 Pro
Features:
- DDR5-5200 SO-DIMM (two slots, one occupied, max. up to 32GB)
- 2x 3W HARMAN speakers, 5.0MP webcam + IR + microphone
- LAN 100/1000M, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2
- Firmware TPM 2.0
- included mouse and keyboard
Certifications:
- TÜV Rheinland® Flicker Free
- TÜV Rheinland® Low Blue Light
- TÜV Rheinland® Ultra Low Noise
Side Interfaces:
- 1x USB Type-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only
- 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
Rear Interfaces:
- 1x USB Type-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
- 2x USB Type-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
- 1x HDMI-in 1.4
- 1x HDMI-out 2.1 TMDS
- 1x LAN (RJ45)
Included:
- wireless English keyboard EOS, gray
- wireless mouse EOS, gray
Dimensions: 611.72 x 192 x 473.16 mm
Weight: 7.1 kg
Color: Gray
* We reserve the right to errors on the website in both image and text parts and do not assume responsibility for them.