Notebook DELL Pro 15 Essential PV15250 Core 3 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / DOS / black - DAMAGED PACKAGING!
15,6" (39,6 cm) / Intel UHD Graphics / Intel Core 3-100U 1.2GHz / 8GB / 512GB SSD / FreeDOS| Brand: | DELL |
| Category: | Laptops |
| Code: | NB15DE00046 |
| Stock: | More than 5 |
| Warranty: | 1 year |
Prices are visible only to users! Login
| Graphics Description | Intel UHD Graphics |
| Graphics | Integrirana |
| Touchscreen | Ne |
| Operating System | FreeDOS |
| SSD | Yes |
| Disk Capacity | 512GB SSD |
| RAM | 8GB |
| Processor Description | Intel Core 3-100U 1.2GHz |
| Processor | Intel Core 3 |
| Screen Resolution | 1920 X 1080 |
| Screen Diagonal | 15,6" (39,6 cm) |
| Condition | NEW |
| Warranty | 1 leto |
| Stock | In stock |
| Keyboard | US keyboard + SLO/CRO engraving |
| Brand | DELL |
| Illuminated Keyboard | Ne |
| Fingerprint reader | Ne |
| Optical Drive | Brez |
The DELL Pro 15 Essential PV15250 laptop is a great choice for home and office use. It features a fast Intel Core 3 processor, 8GB RAM and 512 GB SSD. DAMAGED PACKAGING!
DAMAGED PACKAGING!
Processor: Intel Core 3 100U 1.2 GHz (up to 4.7 GHz)
Display: 39.6 cm (15.6"), FHD (1920 X 1080) WVA
Memory 8 GB, 512 GB SSD
Graphics card: integrated Intel UDH Graphics
Without operating system
In more detail:
- RAM: LPDDR5 5600MHz
- Drive: M.2-2230 PCIe NVMe
- Built-in stereo speakers, 2x 2W, microphone, webcam 720p @30 fps
- WLAN 802.11ax, Bluetooth
- Carbon Black housing
- Multitouch trackpad, numeric keypad
Interfaces:
- 1x HDMI
- 2x USB 3.0
- 1x audio combo input/output
- 1x card reader
Battery: 3-cell, 41 WHr
Dimensions: 17-19 x 359 x 236 mm
Weight: 1.9 kg
* We reserve the right to errors on the website in both image and text parts and do not assume responsibility for them.